DARMOWA DOSTAWA na zbiorniki dekoracyjne, zestawy dekoracyjne i filtry do wody!
  605 482 600  info@waterspec.pl
Czas realizacji zamówień na zbiorniki dekoracyjne może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia.

Filtry do wody - domu i mieszkania

Filtry do wody na cały dom - poznaj markę SUPREME

Filtry do wody pitnej marki SUPREME, które sprzedajemy to systemy odwróconej osmozy powodujące, że woda z kranu w Twoim domu jest w 100% zdatna do picia. Filtry do wody pitnej usuwają zarówno zanieczyszczenia mechaniczne (rdzę, piasek, zawiesiny), jak i chemiczne (chlor, pestycydy, substancje organiczne) oraz wzbogacają wodę w niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu pierwiastki i minerały. Ponadto filtry do wody pitnej odpowiadają za lepszy smak i zapach wody.
Ilość stopni filtracji
Wydajność
Rodzaj kranika
Cechy filtra

Nowoczesne filtry do wody pitnej – naturalna, czysta woda w Twoim domu!

Czy słyszałeś o filtrach do wody pitnej? Cenisz sobie ekologiczne rozwiązania? Chcesz mieć dostęp do wody pitnej bezpośrednio ze swojego kranu? Regularne nawadnianie naszego organizmu jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i zdrowia, dlatego warto mieć dostęp do wody za każdym razem, kiedy jej zabraknie. Filtry do wody pitnej sprawdzają się znakomicie w codziennym życiu.

Filtr odwróconej osmozy – jak to działa?

Działanie filtrów do wody pitnej oferowanych w naszym asortymencie opiera się na nowatorskim systemie odwróconej osmozy. Na początku jednak wyjaśnijmy czym jest zjawisko odwróconej osmozy.

Kluczowym elementem tego procesu jest półprzepuszczalna błona. Jej działanie polega na przepuszczaniu cząstek wody ze środowiska o mniejszym stężeniu, do tego o większym stężeniu cząstek. Dlatego przez membranę półprzepuszczalną przechodzi tylko czysta woda. Wszystkie zanieczyszczenia płynące z wodą wodociągową nie zostają przez nią przepuszczone.

Woda po przejściu przez ten etap filtracji pozbawiona jest również potrzebnych minerałów, dlatego jest ona później ponownie mineralizowana. Filtr odwróconej osmozy montuje się zazwyczaj w szafce pod zlewem. Więcej informacji o filtrach: ich działaniu, montażu i eksploatacji można znaleźć w naszej bazie wiedzy.

Filtr do wody pitnej – podstawowe funkcje:

Filtr do wody na cały dom – o czym należy pamiętać przed zakupem:

Filtry do wody marki Supreme – zaufaj wieloletniemu doświadczeniu

Polecamy nowoczesne filtry Supreme. Producent działa na rynku od wielu lat, dzieląc się swoją pasją i doświadczeniem z klientami. Zespół firmy stanowią osoby z ogromną wiedzą, którą wdrażają w życie podczas kolejnych realizacji.

Zalety filtrów do wody Supreme:

Nie zwlekaj, złóż zamówienie już dziś – dbaj o zdrowie swoich bliskich!

Polecamy filtry do wody pitnej Supreme. Produkt ułatwia codzienne, domowe życie każdego dnia. Kupując go otrzymujesz nowatorski filtr trwały i funkcjonalny. Skontaktuj się z nami – chętnie pomagamy w wyborze idealnego modelu. Dokładnie przedstawiamy zalety poszczególnych rodzajów filtrów i podpowiadamy, który dla Ciebie i Twoich bliskich będzie najodpowiedniejszy. Zapewniamy szybką realizację każdego zlecenia!

All search results
Kopiowanie tekstu jest zabronione