DARMOWA DOSTAWA NA  FILTRY ODWRÓCONEJ OSMOZY I ZMIĘKCZACZE WODY.
Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania!
  605 481 600  605 482 600  info@waterspec.pl

Zbiorniki na deszczówkę dekoracyjne

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę to idealny wybór, gdy chcemy by nasz ogród stał się zarówno elegancki, jak i ekologiczny. Ich montaż jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie 15 minut. By prawidłowo zamontować dekoracyjny zbiornik na deszczówkę do rynny potrzebny jest nam zbieracz z filtrem, który pozwoli by woda płynąca rynną trafiła do naszego zbiornika. Deszczówka przepływając przez zbieracz jest filtrowana od większych zanieczyszczeń i wpływa przez zestaw połączeniowy prosto do zbiornika. By zobaczyć jak łatwo zamontować pojemnik na wodę deszczową do rynny można obejrzeć filmik z montażu dekoracyjnego zbiornika na deszczówkę. Firma Waterspec zapewni fachową pomoc w doborze i wskazówkach w montażu, by dekoracyjny zbiornik na deszczówkę odpowiadał każdemu klientowi. Posiadamy wiele zbiorników, w różnych wariantach kolorystycznych i wielkościowych. Każdy z nich posiada gwarancję i jest odporny na nieprzyjazne warunki pogodowe.
Producent
Gwarancja

Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę – jedyne w swoim rodzaju połączenie funkcjonalności i dobrego designu. Polecamy uwadze naszych klientów dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Wybierając ten produkt stajemy się niezależni od dostępu do wody i gwarantujemy naszym roślinom to co dla nich najlepsze, czyli wodę deszczową. Podstawowym atutem tego produktu jest praktyczność i łatwość montażu. Woda jest zbierana i filtrowana z zanieczyszczeń przez specjalny filtr montowany na rynnie.

Dlaczego warto zdecydować się na dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę:

  • łatwość montażu – prosta instalacja, trwa tylko piętnaście minut. Oszczędzamy swój czas i już po chwili cieszymy się praktycznym dodatkiem w naszej ogrodowej przestrzeni. Intuicyjna obsługa sprawia, że zbiornik na wodę z naszego sklepu Waterspec cieszy się dużą popularnością w branży. Jest doceniany zarówno przez specjalistów, ekspertów, jak i użytkowników, którzy coraz chętniej sięgają właśnie po ten rodzaj zbiornika.
  • skuteczne działanie – odpowiednio zamontowany filtr na deszczówkę pobiera z rynny bardzo duże ilości wody i oczyszcza ją z zanieczyszczeń. Wszystko odbywa się płynnie i bezproblemowo. Zebrana woda w zbiorniku wystarcza na długi okres podlewania.
  • Ekologiczne rozwiązanie na wyciągnięcie ręki – po co używać wody kanalizacyjnej jak można użyć tego co daje nam natura. Wystarczy, że woda spływająca rynną wpadnie do naszego zbiornika. Inwestując w ten rodzaj zbiornika na deszczówkę wyrażasz swoją troskę o środowisko i planetę. Wybierasz, to co bezpieczne i ekologiczne.
  • Najlepsza jakość – produkt na lata. Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę nie sprawiają problemu podczas codziennego użytkowania. Wykonane są z wysokiej jakości polietylenu i robione są metodą formatowania rotacyjnego, co gwarantuje nam ich szczelność i wysoką jakość produktu.
  • Odporność na negatywne warunki atmosferyczne – produkt odporny zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Spełnia swoją funkcję przy każdych okolicznościach pogodowych – nie ulega zarysowaniom, zniekształceniom spowodowanym zmianami
    temperatur i innym nieprzyjaznym warunkom atmosferycznym.

Dekoracyjne zbiorniki na wodę deszczową – ogród pełen magii

Firma Waterspec wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, jak i branży związanej z dekorowaniem ogrodu. Aranżując przestrzeń w ogrodzie, chcemy nie tylko aby była ona funkcjonalna, ale także zachwycała dobrym stylem, niepowtarzalnym klimatem. U nas znajdziesz szeroki katalog zbiorników na deszczówkę do ogrodu: o różnych pojemnościach, w bogatej palecie wzorów i kolorów, nawiązujących do skandynawskiego stylu, czy też będących odpowiedzią na nowo odradzający się trend powrotu do natury w stylizacjach, aranżacjach, projektach ogrodu.

Zbiorniki na deszczówkę – powiedz: “tak ekologii”

Wybieraj świadomie i ekologicznie. Myśl o teraźniejszości i przyszłości następnych pokoleń. Dostępne u nas zbiorniki na wodę deszczową wykonane są z materiału trwałego, ale i ekologicznego – nadającego się do recyklingu. Na każdy produkt udzielamy gwarancji, służymy w wyborze idealnego zbiornika, który spełni swoją funkcję, ale też będzie znakomitym dopełnieniem ogrodowej przestrzeni.

0
Koszyk jest pusty
Kopiowanie tekstu jest zabronione