DARMOWA DOSTAWA na zbiorniki dekoracyjne, zestawy dekoracyjne i filtry do wody!
  605 481 600  605 482 600  info@waterspec.pl
Czas realizacji zamówień na zbiorniki dekoracyjne może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia.

Zbiorniki na deszczówkę dekoracyjne

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę to idealny wybór, gdy chcemy by nasz ogród stał się zarówno elegancki, jak i ekologiczny. Ich montaż jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie 15 minut. By prawidłowo zamontować dekoracyjny zbiornik na deszczówkę do rynny potrzebny jest nam zbieracz z filtrem, który pozwoli by woda płynąca rynną trafiła do naszego zbiornika. Deszczówka przepływając przez zbieracz jest filtrowana od większych zanieczyszczeń i wpływa przez zestaw połączeniowy prosto do zbiornika. By zobaczyć jak łatwo zamontować pojemnik na wodę deszczową do rynny można obejrzeć filmik z montażu dekoracyjnego zbiornika na deszczówkę. Firma Waterspec zapewni fachową pomoc w doborze i wskazówkach w montażu, by dekoracyjny zbiornik na deszczówkę odpowiadał każdemu klientowi. Posiadamy wiele zbiorników, w różnych wariantach kolorystycznych i wielkościowych. Każdy z nich posiada gwarancję i jest odporny na nieprzyjazne warunki pogodowe.
Producent
Gwarancja

Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę – jedyne w swoim rodzaju połączenie funkcjonalności i dobrego designu. Polecamy uwadze naszych klientów dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Wybierając ten produkt stajemy się niezależni od dostępu do wody i gwarantujemy naszym roślinom to co dla nich najlepsze, czyli wodę deszczową. Podstawowym atutem tego produktu jest praktyczność i łatwość montażu. Woda jest zbierana i filtrowana z zanieczyszczeń przez specjalny filtr montowany na rynnie.

Dlaczego warto zdecydować się na dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę:

  • łatwość montażu – prosta instalacja, trwa tylko piętnaście minut. Oszczędzamy swój czas i już po chwili cieszymy się praktycznym dodatkiem w naszej ogrodowej przestrzeni. Intuicyjna obsługa sprawia, że zbiornik na wodę z naszego sklepu Waterspec cieszy się dużą popularnością w branży. Jest doceniany zarówno przez specjalistów, ekspertów, jak i użytkowników, którzy coraz chętniej sięgają właśnie po ten rodzaj zbiornika.
  • skuteczne działanie – odpowiednio zamontowany filtr na deszczówkę pobiera z rynny bardzo duże ilości wody i oczyszcza ją z zanieczyszczeń. Wszystko odbywa się płynnie i bezproblemowo. Zebrana woda w zbiorniku wystarcza na długi okres podlewania.
  • Ekologiczne rozwiązanie na wyciągnięcie ręki – po co używać wody kanalizacyjnej jak można użyć tego co daje nam natura. Wystarczy, że woda spływająca rynną wpadnie do naszego zbiornika. Inwestując w ten rodzaj zbiornika na deszczówkę wyrażasz swoją troskę o środowisko i planetę. Wybierasz, to co bezpieczne i ekologiczne.
  • Najlepsza jakość – produkt na lata. Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę nie sprawiają problemu podczas codziennego użytkowania. Wykonane są z wysokiej jakości polietylenu i robione są metodą formatowania rotacyjnego, co gwarantuje nam ich szczelność i wysoką jakość produktu.
  • Odporność na negatywne warunki atmosferyczne – produkt odporny zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury. Spełnia swoją funkcję przy każdych okolicznościach pogodowych – nie ulega zarysowaniom, zniekształceniom spowodowanym zmianami
    temperatur i innym nieprzyjaznym warunkom atmosferycznym.

Dekoracyjne zbiorniki na wodę deszczową – ogród pełen magii

Firma Waterspec wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, jak i branży związanej z dekorowaniem ogrodu. Aranżując przestrzeń w ogrodzie, chcemy nie tylko aby była ona funkcjonalna, ale także zachwycała dobrym stylem, niepowtarzalnym klimatem. U nas znajdziesz szeroki katalog zbiorników na deszczówkę do ogrodu: o różnych pojemnościach, w bogatej palecie wzorów i kolorów, nawiązujących do skandynawskiego stylu, czy też będących odpowiedzią na nowo odradzający się trend powrotu do natury w stylizacjach, aranżacjach, projektach ogrodu.

Zbiorniki na deszczówkę – powiedz: “tak ekologii”

Wybieraj świadomie i ekologicznie. Myśl o teraźniejszości i przyszłości następnych pokoleń. Dostępne u nas zbiorniki na wodę deszczową wykonane są z materiału trwałego, ale i ekologicznego – nadającego się do recyklingu. Na każdy produkt udzielamy gwarancji, służymy w wyborze idealnego zbiornika, który spełni swoją funkcję, ale też będzie znakomitym dopełnieniem ogrodowej przestrzeni.

All search results
Kopiowanie tekstu jest zabronione