DARMOWA DOSTAWA NA ZBIORNIKI DEKORACYJNE 3PTECHNIK , ZESTAWY ORAZ FILTRY DO WODY
Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania!
  605 481 600  605 482 600  info@waterspec.pl

Zbiorniki na deszczówkę i wodę pitną podziemne

Polietynowe zbiorniki podziemne służą do zbierania deszczówki, która opada na powierzchnię dachów domów, altan czy hal produkcyjnych. Woda spływa z dachów przez rynny i płynie dalej do specjalnego filtra koszowego, który oddziela zanieczyszczenia, liście i inne odpady od deszczówki. Montuje się go przed wpływem zbiorczym do zbiornika podziemnego i można go w łatwy sposób oczyścić z zabrudzeń. Tak przygotowana woda magazynowana jest przez zbiorniki podziemne. Firma Waterspec posiada w swojej ofercie kilka rodzajów zbiorników podziemnych:
• zbiorniki dla domów jednorodzinnych, ( zbiornik na deszczówkę Ecoline, zbiornik na deszczówkę Blueline II )
• zbiorniki na deszczówkę do hal produkcyjnych,
• zbiorniki przystosowane do trudnych warunków glebowych lub wysokiej wodzie gruntowe ( zbiornik na deszczówkę F-LINE, zbiornik na deszczówkę NEO),
• zbiorniki na deszczówkę przystosowane do ruchu kołowego ( zbiornik na deszczówkę F-LINE, zbiornik na deszczówkę NEO.)
Wiele osób decyduję się na zakup zbiornika podziemnego, ze względu na oszczędność pieniędzy wydanych na podlewanie ogrodu, ciągły dostęp do wody podczas letniej suszy oraz coraz częściej, większą świadomość ekologiczną. Każdy zbiornik podziemny posiada gwarancję od 10 - 35 lat (w zależności od rodzaju) i jest wykonany metoda formatowania rotacyjnego - co zapewnia 100% szczelność i długą żywotność naszych produktów. By dowiedzieć się więcej o zbiornikach podziemnych przeczytaj artykuł w naszej bazie wiedzy.
Producent
Gwarancja
0
Koszyk jest pusty
Kopiowanie tekstu jest zabronione