Darmowa dostawa na Zbiorniki Dekoracyjne i ich ZESTAWY oraz liczne rabaty nawet do 11%!
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania 727 919 221 / 665 950 928

Zbiorniki na wodę pitną i ciecze spożywcze naziemne

Czym jest zbiornik na wodę pitną?

Wybierając zbiornik na wodę pitną chcemy mieć pewność, że ciecz w nim przechowywana nie ulegnie zepsuciu i biodegradacji. Dlatego ważne jest by zapewnić odpowiednią jakość materiału, z którego wykonany jest zbiornik na wodę pitną. Produkty w naszym sklepie wykonane są ze specjalnego polietylenu o wysokiej gęstości i trwałości. Posiadają certyfikat wydawany przez Państwowy Zakład Higieny, który uprawnia do przetrzymywania w nich wody pitnej i innych cieczy spożywczych. Wykorzystując materiały o najwyższej jakości gwarantujemy, że każdy zbiornik jest odporny na zmiany temperatury, nieprzyjazne zjawiska pogodowe i inne czynniki zewnętrzne. Posiadamy szeroką gamę produktów, zaczynając od najmniejszych pojemności 50l, kończąc na zbiorniku na wodę pitną 10000l. Kupując zbiornik do magazynowania wody chcemy mieć również gwarancję jego szczelności i pewność, że wystarczy nam na długie lata użytkowania. Dlatego każdy produkt w tej kategorii posiada 25 lat gwarancji!. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu procesu formatowania rotacyjnego przy produkcji zbiorników. Polega on na wykonaniu pojemników w jednolitej strukturze – zbiornik nie posiada szwów i łączeń. Polecamy zakupy w naszym sklepie Waterspec, w którym znajdziemy zbiornik dopasowany do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy otwarci na pytania i pomoc w doborze każdego produktu.

Jakie zalety mają zbiorniki na wodę pitną?

Dlaczego plastikowy zbiornik na wodę pitną

Wybierając plastikowy zbiornik na wodę pitną na pewno zastanawiamy się jakie są jego zalety w stosunku do metalowych, czy betonowych pojemników, które również są przystosowane do przetrzymywania wody pitnej. Najważniejsze cechy takich zbiorników to:

Do czego można wykorzystać zbiornik do magazynowania wody?

Gdzie wykorzystać zbiornik do magazynowania wody?

Uniwersalny zbiornik do magazynowania wody wykorzystywany jest przede wszystkim w przemyśle chemicznym, rolnictwie, w gospodarstwach domowych,przemyśle mleczarskim i w przetwórstwie. Istnieje wiele rodzajów zbiorników różniących się między sobą pojemnością i kształcie. Dzięki temu znajdują one zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie życia. Nasze produkty pozwolą na eksploatację zbiornika przez długie lata dzięki wzmocnionej budowie i odporności na czynniki atmosferyczne. Zbiorniki przechodzą ekstremalne testy jakościowe, co pozwala na zagwarantowaniu ich 100% szczelności.

Copyright ©  Waterspec 2019

All search results
X