DARMOWA DOSTAWA na zbiorniki dekoracyjne, zestawy dekoracyjne i filtry do wody!
  605 481 600  605 482 600  info@waterspec.pl
Czas realizacji zamówień na zbiorniki dekoracyjne może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia.

Zbiorniki na wodę pitną i ciecze spożywcze naziemne

Czym jest zbiornik na wodę pitną?

Wybierając zbiornik na wodę pitną chcemy mieć pewność, że ciecz w nim przechowywana nie ulegnie zepsuciu i biodegradacji. Dlatego ważne jest by zapewnić odpowiednią jakość materiału, z którego wykonany jest zbiornik na wodę pitną. Produkty w naszym sklepie wykonane są ze specjalnego polietylenu o wysokiej gęstości i trwałości. Posiadają certyfikat wydawany przez Państwowy Zakład Higieny, który uprawnia do przetrzymywania w nich wody pitnej i innych cieczy spożywczych. Wykorzystując materiały o najwyższej jakości gwarantujemy, że każdy zbiornik jest odporny na zmiany temperatury, nieprzyjazne zjawiska pogodowe i inne czynniki zewnętrzne. Posiadamy szeroką gamę produktów, zaczynając od najmniejszych pojemności 50l, kończąc na zbiorniku na wodę pitną 10000l. Kupując zbiornik do magazynowania wody chcemy mieć również gwarancję jego szczelności i pewność, że wystarczy nam na długie lata użytkowania. Dlatego każdy produkt w tej kategorii posiada 25 lat gwarancji!. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu procesu formatowania rotacyjnego przy produkcji zbiorników. Polega on na wykonaniu pojemników w jednolitej strukturze – zbiornik nie posiada szwów i łączeń. Polecamy zakupy w naszym sklepie Waterspec, w którym znajdziemy zbiornik dopasowany do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy otwarci na pytania i pomoc w doborze każdego produktu.
Producent
Gwarancja

Jakie zalety mają zbiorniki na wodę pitną?

Dlaczego plastikowy zbiornik na wodę pitną

Wybierając plastikowy zbiornik na wodę pitną na pewno zastanawiamy się jakie są jego zalety w stosunku do metalowych, czy betonowych pojemników, które również są przystosowane do przetrzymywania wody pitnej. Najważniejsze cechy takich zbiorników to:

Do czego można wykorzystać zbiornik do magazynowania wody?

Gdzie wykorzystać zbiornik do magazynowania wody?

Uniwersalny zbiornik do magazynowania wody wykorzystywany jest przede wszystkim w przemyśle chemicznym, rolnictwie, w gospodarstwach domowych,przemyśle mleczarskim i w przetwórstwie. Istnieje wiele rodzajów zbiorników różniących się między sobą pojemnością i kształcie. Dzięki temu znajdują one zastosowanie praktycznie w każdej dziedzinie życia. Nasze produkty pozwolą na eksploatację zbiornika przez długie lata dzięki wzmocnionej budowie i odporności na czynniki atmosferyczne. Zbiorniki przechodzą ekstremalne testy jakościowe, co pozwala na zagwarantowaniu ich 100% szczelności.

All search results
Kopiowanie tekstu jest zabronione